Par autoru

“Viedoklis ir viena lieta, un ziņas ir cita lieta”
A. Niedra, LR Satversmes tiesas sēdes stenogramma, 30.09.2003.

Šajā lapā atspoguļotā informācija ir privātpersonas viedoklis. Tā nevar tikt uzskatīta par ziņu vai par to organizāciju vai uzņēmumu, kuros es darbojos, viedokli.

Visa šajā lapā atrodamā informācija var tikt brīvi izmantota blogosfērā, pievienojot atsauci uz informācijas avotu (hiperteksta formā). Šajā lapā atrodamā informācija masu informācijas līdzekļos (ieskaitot interneta portālus) var tikt izmantota tikai ar manu piekrišanu.

Mani sauc Jurģis Ķiršakmens. Kopš 1992. gada darbojos IT industrijā, ilgstoši esmu bijis Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas biedrs. Vairākus gadus esmu darbojies kā pasniedzējs, iepazīstinot Rīgas Stradiņa universitātes studentus ar datorbāzēto komunikācijas tehnoloģiju sniegtajām iespējām un tīkla etiķeti (netiķeti). Šobrīd veidoju mobilās aplikācijas Apple iOS platformai un konsultēju uzņēmumus par mobilajām aplikācijām, mobilo webu un marketinga komunikācijām.

Kontaktinformācija: jki @ jki punkts lv

Viena Atbilde

16 04 2009
Atsauču politika 2012. gadā SEO | nombre.lv

[…] Ķiršakmens ir uzrakstījis savas domas par diena.lv autortiesībām. Man radās ideja uzrakstīt sīkāk savas domas par atsauču politiku, kāda vēl īsti nav […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: