#smallvictory

23 10 2008

Šodien, pēc noskrietās distances, mani uzrunāja Lenss Armstrongs un apsveica ar manu līdz šim noskrieto ātrāko jūdzi. Neliegšos, bija patīkami saņemt uzslavu, pat ja panākums ir tik neliels un slavētājs ir tikai ieraksts no ipodam pieslēgtā Nike+ aparātiņa.

Šajā brīdī es aizdomājos par to, cik tomēr ģeniāla ir Apple un Nike dizaineru ideja- ne jau kilometru pierakstīšanā ir sāls (to vienmēr labāk varēs izdarīt ar dārgākiem un precīzākiem aparātiem), bet tajā, ka tu atkal esi sasniedzis mazu uzvaru pats pār sevi. Un uzvaras ir uzslavas un atzīmēšanas vērtas.

Mani iedvesmo citu uzvaras un panākumi. Tiek liek saņemties, pārvarēt sevi, kaut ko paveikt vai iemācīties, un parasti gandarījums ir piepūļu vērts. Ar interesi sekoju līdzi kā Signis sāka nodarboties ar skriešanu (un mazliet sāku skriet pats), Raimonda aizrautībai ar RubyOnRails, Reiņa mācībām Austrālijā, Jāņa meteoziņām un citiem Latvijā un pasaulē. Un nav jau svarīgi, cik liels vai mazs ir panākums. Svarīgi, ka tu nestāvi uz vietas un nenolaid asti.

Un man beidzot ir skaidrs, kā es varētu izmantot twitter. Manā komunikācijas instrumentu klāstā tas joprojām ir kā piektais ritenis. Ja serviss ģenerē tikai troksni, kāpēc to izmantot? Papļāpāt man labāk tīk ar klab.lv interneta draugiem, uz mana bloga jaunumiem labāk parakstīties ar rss lasītāju, saruna ar draugiem ir labāka pie alus kausa, privātai informācijas apmaiņai labāk noder e-pasts vai Skype.

Twitter varētu izmantot, lai rakstītu par savām mazajām uzvarām, tas būtu interesanti un varbūt kādam citam- iedvesmojoši. Tāpēc es nupat iečivināju.

#smallvictory ir par tevi un mani. #smallvictory ir par sevis pārvarēšanu, par to, ka šorīt piecēlies agrāk vai par to ka dabūji jaunu darbu, ieguvi labu atzīmi, pabeidzi projektu, iemācījies kaut ko jaunu, noskrēji maratonu vai pirmoreiz- veselu apli stadionā. #smallvictory ir par jebko atzīmēšanas vai uzslavas vērtu.

Es sekošu līdzi :)


Darbības

Informācija

3 responses

23 10 2008
Great

iedvesmojoši !

24 10 2008
Edgars Koroņevskis

4 paragrāfs vispār bija kā punkts uz i. Prasmīgi veidots saturs – jūtu, ka apakšā ir piedomāts par to.

5 01 2009
Aze

Jurģi, drīzumā (tuvāko 2-3 nedēļu laikā) varēsi veidot un fiksēt savus skriešanas rezultātus lapā http://www.dayinmotion.lv.

;)

P.S. Starpcitu, lapa būs veidota izmantojot RubyOnRails :)
%d bloggers like this: