Vēl par iPod vs mobilais

20 07 2006

Šodien Apple paziņoja savus kārtējā finansu kvartāla rezultātus, kas saturēja arī datus par pārdoto iPod skaitu. 8,111 miljoni pārdotu iPod atskaņotāji trīs mēnešu laikā. Iespaidīgi, ne? Pieaugums, salīdzinot ar pagājušo gadu- 32%.

Salīdzinājumam- Nokia, lielākā un spēcīgākā mobilo ražotāja pārdoto tālruņu skaits, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pieaudzis par 29%, taču lielā mērā tas noticis nevis tirgus izaugsmes, bet gan tirgus pārdales rezultātā (kopējā mobilo tālruņu tirgus izaugsme varētu būt ap 21%).

Ko tas nozīmē? Tikai to, ka arī Latvijai vēl ir cerības sagaidīt iPod ēru, jo, kamēr piektās paaudzes iPod pieslēgt televizoram (protams, arī klausīties mūziku un glabāt tajā savus datus) un skatīties savas mīļākās filmas tu vari jau šodien, čakarēšanās ar Nokia PC suite priekš Nokia 6230 (un cik esmu dzirdējis arī ar analoģisko Sonyericsson risinājumu) failu uzdabūšanai uz mobilā tālruņa ar riebumu liek uzlūkot domu, ka mobilais varētu būt mans ultimate all-in-one gadžets.

Advertisements

Darbības

Informācija

One response

1 08 2006
arc K.

man tētis bērnībā mācīja, ka katrs darbs jāveic ar tieši šim darbam piemērotu instrumentu – piemēram, skrūves jāskrūvē ar skrūvgriezi, nevis jādzen sienā ar āmuru. un zāģēt ar vīli vai vīlēt ar zāģi ir vēl sarežģītāk un nekulturālāk. tieši tāpat arī mobilais telefons ir primāri paredzēts komunikācijai (sarunām, sīkziņām, datu pārraidei), bet mūzika jāklausās ar mp3 playeri, teiksim iPod.
%d bloggers like this: